📝 خطای محاسباتی دشمن این‌بار به‌ نام قهرمانان میهن/ سراب انزوای ایران خیال خام زیاده‌خواهان

0
60

📝 خطای محاسباتی دشمن این‌بار به‌ نام قهرمانان میهن/ سراب انزوای ایران خیال خام زیاده‌خواها

✍️ به گزارش پایگاه خبری آوای جنگل نیوز،سرهنگ مهدی پارسا ، رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان در یادداشتی نوشت:

➕مضحکانه‌است اروپایی که در مجموع دو جنگ جهانی حدود ۸۰میلیون آدم را کشت، به سپاه می‌گوید تروریست!این حماقت‌ جامعه‌ جهانی است که همواره دچار خطای محاسباتی می‌شود و به سراب‌های پوشالی چشم دوخته و به خیال خود دنبال انزوای ایران قدرتمنداست.

➕ایران اسلامی از روزهای نخست انقلاب، شاهد خدمات مختلف نظامی، امنیتی، محرومیت زدایی، آموزشی، علمی و فرهنگی سپاه بوده و در سخت‌ترین شرایط همواره در کنار مردم ایستاده است. این سپاه، عزیز ملت است و با یاوه‌گویی‌های بدخواهان، قهرمانی اش از دل مردم بیرون نمی‌رود.

➕جبهه باطل و جنود شیطانی اش، سالهاست عنایت «ومکرومکرالله والله خیرالماکرین» را به چشم دیده‌اند و‌ پوزه‌شان به خاک مالیده شده اما در آخرین شمارش نفس‌های مصنوعی‌شان، کور سویی امید به جان گرفتنی دارند که سرابی مضحک و دست‌نیافتنی‌است چرا که سبزپوشان غیور ایران اسلامی به پشتوانه ملت و با عزتِ عنایت شده از آسمان، چنان قهرمان و قدرتمنداست که تا آخرین قطره خون جانانه و مقتدرانه از این مرز پرگهر که برایش خون دلها خورده‌اند دفاع می‌کنند و دست اضافه‌خواهان را از این خاک پولادین کوتاه می‌کنند،کافی‌است علی زمان فرمان دهد تا غرش قهرمانان سبز پوش ملت را برای عبرت تاریخ به ثبت برسانیم.

➕دور از انتظار نیست دنیایی که به جلادان جایزه صلح می‌دهد، ضد تروریست‌ترین قدرت دنیا را تروریست بخوانند چرا که خوب می‌دانند سپاه قهرمان یادگار خمینی کبیر(ره) است، یادگار بزرگ‌مردی که جرئت طوفان را به ایرانیان هدیه داد تا در مقابل قداره‌کشان و زیاده خواهان بایستند و به زیاده خواهی نظام سلطه با صدایی بلند «نه» بگویند به گونه‌ای که هیبت پوشالی آن‌ها را در هم بشکند.

➕تروریست‌های حقیقی آن‌ روز که سردار بزرگ و شجاع جبهه مقاومت را ناجوانمردانه به شهادت رساندند، بانگ هراس از قدرت این نهاد انقلابی ایران را در دنیا مخابره کردند چرا که به قول فرمایش ولی امر مسلمین (مدظله‌العالی) خون شهید سلیمانی قدرتمند‌تر از نام این فرمانده قدرتمند سپاه پاسداران شد و حالا بدون شک در پروژه جدید از سپاه‌هراسی، استعمارگران، خیال خام جدایی ملت از فرزندانشان در سپاه را با خود به گور خواهند برد و در زباله دان تاریخ نابود خواهند شد.

➕سپاه و پاسداران سبز پوش این سرزمین بزرگ با دعای هل من ناصر ینصرنی، خو گرفته و همچنان با عهدی که با خدای خود، نائب امام عصر و این ملت بزرگ در دفاع از عزت، شرف و ناموس این مملکت بسته پایبند است و آماده اجرای عملی این آیه قرآنی است که و اعدو لهم ماستطعتم من قوه…

➕باز هم به کج فهمان و احمق های سیاسی عالم می گوییم: آزموده را آزمودن خطاست.
پس بسم الله..

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید